• Aktualności
 • Kontakt
 • WYDAJ SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ
   

  LodzkieGO!

  Autor: Wieczorna

  (Źródło: https://www.lodzkie.pl/strona-glowna/aktualnosci/lodzkiego)

  W Dobroniu na terenie Firmy Soligrano odbyła się konferencja inaugurująca program Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego LodzkieGO.
  Celem projektu „LodzkieGO” jest zwiększenie wartości eksportu firm, a także stały i długotrwały rozwój sektora MŚP, co przyczyni się do wzrostu konkurencyjności firm z regionu łódzkiego na rynkach międzynarodowych.
  - W porównaniu do podobnych przedsięwzięć, które realizowane były w przeszłości, ten jest unikalny, ponieważ oferuje rozwiązania na miarę każdej firmy, poprzez wprowadzenie wstępnych badań potrzeb i możliwości przedsiębiorców biorących udział w projekcie – podkreślił Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego.
  LodzkieGO to dla małych i średnich przedsiębiorstw z regionu szansa na zdobycie nowych rynków zbytu, przede wszystkim zagranicznych. W projekcie stawiamy na współpracę firm m.in. z branż posiadających strategiczne znaczenie dla gospodarki województwa łódzkiego tj. budowlanej, innowacyjnego rolnictwa i przetwórstwa, logistyki, energetyki i odnawialnych źródeł energii oraz informatyki i telekomunikacji.
  - Dla wielu przedsiębiorców z naszego regionu może to być jedna z niewielu szans na zdobycie potencjalnych kontrahentów bez ponoszenia kosztów. To również świetna okazja do wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami – dodał podczas konferencji Kamil Rabenda, prezes Soligrano.
  Celem spotkania była także promocja strony go.lodzkie.pl, poprzez którą zainteresowani przedsiębiorcy będą mogli aplikować do programu.
   
  ETF
  REKLAMA

  KOMENTARZE

  WYDANIA LOKALNE
  pokaż wszystkie PARTNERZY
  Zamojska Slupska.eu Dziennik WIeczorny.pl ZIelonogorska.pl Thorner.pl Zeitung Jeleniogorska.pl Datbiger Zeitung Kubuska,eu Kolobrzeska.pl Gazeta Łużycka Gazeta Warszawska Gazeta Gnieźnieńska Legnicka.eu Gazeta Grudziądzka Gazeta Tarnowska Lodzka Gazeta Radomska Łomżyńska Echa płockie Gazeta Białostocka Poselka.pl Stargard.eu Markuriusz polski
  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka