• Aktualności
 • Kontakt
 • WYDAJ SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ
   

  Samsung Galaxy Note9 – znamy już polskie ceny i datę startu sprzedaży

  Autor: Wieczorna

  (Źródło: https://www.spidersweb.pl/2018/07/samsung-galaxy-note9-cena-premiera.html/?full=1)

  Samsung Galaxy Note 8 - recenzja - test - opinie

  Wielkimi krokami zbliża się premiera Samsunga Galaxy Note9 - jednego z najważniejszych smartfonów z Androidem oraz jednego z najlepszych smartfonów, jakie pojawią się na rynku w 2018 r. Do tej pory dysponowaliśmy tylko plotkami z zagranicznych źródeł. Do dzisiaj - Spider’s Web właśnie poznał polskie ceny i szczegóły dotyczące modelu Note9, który będzie sprzedawany w Polsce.

  Skontaktowała się z nami osoba, która Galaxy Note’a 9 widziała już na własne oczy. Oficjalna premiera urządzenia dopiero się odbędzie, ale Samsung już teraz szkoli swoich pracowników i przygotowuje ich do wprowadzenia na rynek nowego, sztandarowego smartfona. Również w Polsce - takie spotkanie szkoleniowe odbyło się w siedzibie Samsung Polska w Warszawie.

  Samsung Galaxy Note9 - polskie ceny

  Według informatora Spider’s Web Samsung Galaxy Note9 będzie sprzedawany w Polsce w cenie 4299 zł i już teraz w sklepach Samsung Brand Store można zapisywać się na zakup urządzenia w pierwszej kolejności - sprzedawcy mają pobierać zaliczki. Udało nam się potwierdzić te informacje - jeden z pracowników Brand Store’u zaproponował nam wpłacenie 500 zł zaliczki, co miałoby gwarantować szybki zakup Note’a 9 tuż po jego premierze. Sprzedawca poinformował nas, że całkowity koszt wyniesie około 4300 zł. Czyli cena podana nam i przez informatora jest identyczna.

  Samsung Galaxy Note9 - premiera

  Z oficjalnych zapowiedzi wiemy, że premiera Note’a 9 odbędzie się 9 sierpnia w Nowym Jorku. Spider’s Web jest na nią zaproszony i możecie być pewni, że na łamach bloga będziemy relacjonować to wydarzenie. W momencie premiery ma wystartować oficjalna przedsprzedaż, a urządzenia fizycznie trafią do klientów 24 sierpnia 2018 r. - podaje nasz informator.

  Spider’s Web dowiedział się również, że na polski rynek trafi Note9 w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym (Sm-n960fzk), fioletowym (Sm-n960nzp) i niebieskim (Sm-n960nzb). Smartfon będzie wyposażony w 128 GB pamięci wewnętrznej i 6 GB RAM-u. Nowością ma być rysik S Pen wyposażony w Bluetooth.

  * Na zdjęciu głównym Samsung Galaxy Note8.



  Samsung Galaxy Note9 – znamy już polskie ceny i datę startu sprzedaży
  REKLAMA

  KOMENTARZE

  WYDANIA LOKALNE
  pokaż wszystkie PARTNERZY
  Zamojska Slupska.eu Dziennik WIeczorny.pl ZIelonogorska.pl Thorner.pl Zeitung Jeleniogorska.pl Datbiger Zeitung Kubuska,eu Kolobrzeska.pl Gazeta Łużycka Gazeta Warszawska Gazeta Gnieźnieńska Legnicka.eu Gazeta Grudziądzka Gazeta Tarnowska Lodzka Gazeta Radomska Łomżyńska Echa płockie Gazeta Białostocka Poselka.pl Stargard.eu Markuriusz polski
  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka