• Aktualności
 • Kontakt
 • WYDAJ SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ
   

  Bartosz Węglarczyk kontra Piotr Gursztyn. „Szorujesz po podłodze TVP Info”, „pracujesz z Tomaszem Lisem, naczelnym mobberem mediów”

  Autor: Wieczorna

  (Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/bartosz-weglarczyk-kontra-piotr-gursztyn-szorujesz-po-podlodze-tvp-info-pracujesz-z-tomaszem-lisem-naczelnym-mobberem-mediow)

  Dyrektor programowy Onetu Bartosz Węglarczyk i dyrektor komunikacji w Telewizji Polskiej Piotr Gursztyn posprzeczali się na Twitterze. - Nie mieszaj mnie do swojego upadku. trzymaj poziom. Jakikolwiek, bo teraz szorujesz po podłodze TVP Info - napisał Węglarczyk do Gursztyna. - Na pewno w Twoim świecie jest idealnie. Nikt na nikogo nie naciska, nikt nie zwalnia, nie dzwoni do Niemiec, nie pisze okólników, nie mobbuje podwładnych, można pisać co się chce i nikt tego nie cenzuruje - ironizował Gursztyn.
  REKLAMA

  KOMENTARZE

  WYDANIA LOKALNE
  pokaż wszystkie PARTNERZY
  Zamojska Slupska.eu Dziennik WIeczorny.pl ZIelonogorska.pl Thorner.pl Zeitung Jeleniogorska.pl Datbiger Zeitung Kubuska,eu Kolobrzeska.pl Gazeta Łużycka Gazeta Warszawska Gazeta Gnieźnieńska Legnicka.eu Gazeta Grudziądzka Gazeta Tarnowska Lodzka Gazeta Radomska Łomżyńska Echa płockie Gazeta Białostocka Poselka.pl Stargard.eu Markuriusz polski
  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka