www.lubuskie.pl">
 • Aktualności
 • Kontakt
 • WYDAJ SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ
   

  Lubuski Piknik Zdrowia

  Autor: Wieczorna
  Miejsce wydarzenia: WOSiR Drzonków, ul.Drzonków-, Olimpijska 20, 66-004 Drzonków, Polska (51.89766, 15.569129)
  Termin wydarzenia: 17.06.2018 09:00 - 10:00

  Najważniejsze w życiu jest zdrowie, a w tym przypadku także dobra zabawa. W niedzielę zapraszamy do Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie na Lubuski Piknik Zdrowia. Na wszystkich uczestników czekają darmowe badania i porady lekarzy, atrakcje sportowe, a także strefa dla dzieci i konkursy. – Zdrowie jest naszym priorytetem. Cały czas działamy na rzecz poprawy standardów i dostępności do opieki zdrowotnej. Chcemy zwiększać świadomość mieszkańców w zakresie profilaktyki – mówi marszałek Elżbieta Anna Polak.

  Podczas imprezy każdy znajdzie coś dla siebie, bo program pikniku liczy kilkadziesiąt punktów. Znajduje się w nim m.in. zaproszenie do miasteczka zdrowia. To tu będzie można porozmawiać z lekarzami specjalistami np. ortopedą, kardiologiem i psychiatrą. Dla dbających o sylwetkę i zdrowie przygotowaliśmy spotkania z dietetykami. Całość uzupełnią bezpłatne badania i…warsztaty kulinarne.

  W planie pikniku znalazło się także wiele atrakcji sportowych. Jeśli chcecie postawić w domu nowy puchar, możecie wziąć udział w marszu Nordic Walking oraz biegu o puchar Marszałka Województwa (zapisy - TUTAJ). Dodatkowo na czas piknik Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewni bezpłatny dostęp do swoich obiektów.

  Z myślą o najmłodszych zadbano o strefę dla dzieci, a w niej m.in. gry, zabawy i konkursy. Pojawią się także emocje rodem z mistrzostw świata piłki nożnej, bo w planach jest turniej piłkarski „Skrzatów” i „Żaków”. Na ternie pikniku stanie również darmowy, dmuchany plac zabaw.

  Kto nie może bawić się z nami w Drzonkowie, będzie mógł w telewizji i intrenecie śledzić to, co dzieje się na terenie WOSiRu. W niedzielę o godz. 11:30 zapraszamy przed telewizory mieszkańców Żar, Słubic, Gorzowa i Świebodzina. Transmisja z Lubuskiego Pikniku Zdrowia będzie dostępna w sieciach kablowych HTS Słubice, Świebodzin TV, Teletop oraz w TV Regionalnej. Widzów TV Lubuszan przed odbiorniki zapraszamy o 12:30.

  Wszystkie atrakcje będą też relacjonowane i transmitowane na profilu Lubuskie na FB – startujemy o godz. 11:30.

  Kompletny program pikniku można znaleźć na www.lubuskie.pl

  REKLAMA

  LOKALIZACJA
  Współrzędne: 51.89766, 15.569129
  KOMENTARZE

  WYDANIA LOKALNE
  pokaż wszystkie PARTNERZY
  Zamojska Slupska.eu Dziennik WIeczorny.pl ZIelonogorska.pl Thorner.pl Zeitung Jeleniogorska.pl Datbiger Zeitung Kubuska,eu Kolobrzeska.pl Gazeta Łużycka Gazeta Warszawska Gazeta Gnieźnieńska Legnicka.eu Gazeta Grudziądzka Gazeta Tarnowska Lodzka Gazeta Radomska Łomżyńska Echa płockie Gazeta Białostocka Poselka.pl Stargard.eu Markuriusz polski
  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka