• Aktualności
 • Kontakt
 • WYDAJ SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ
   

  Kamień węgielny pod Centrum Badawcze BSH

  Autor: Wieczorna

  (Źródło: https://www.lodzkie.pl/strona-glowna/aktualnosci/kamie%C5%84-w%C4%99gielny-pod-centrum-badawcze-bsh)

  Na terenie firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego przy ul. Lodowej w Łodzi wmurowany został kamień węgielny pod budowę centrum badawczo-rozwojowego przedsiębiorstwa. Będzie to jedna z najnowocześniejszych tego typu inicjatyw w Grupie BSH na świecie.

  W centrum będą pracować specjaliści z różnych obszarów. Będzie ono wyposażone w nowoczesne laboratoria i stanowiska do badań i testów szeroko rozumianych innowacji w zakresie dużego AGD.

  - Cieszę się szczególnie z tego, że firma BSH inwestuje w kapitał ludzki i współpracę z Politechniką Łódzką. Młodzi inżynierowie będą mieli szansę na realizację swoich ambicji i marzeń zawodowych – powiedział podczas uroczystości marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień.

  Inwestycja w centrum umożliwi firmie rozszerzenie zakresu prowadzonych projektów badawczych. Zespół, który będzie pracował w nowoczesnym ośrodku będzie odpowiadał za rozwój urządzeń produkowanych w Polsce, głównie pralek i suszarek do ubrań. Centrum zajmie powierzchnię niemal 10 tys. mkw. w nowoczesnym i przyjaznym dla środowiska biurowcu.

  BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. W swoich trzech łódzkich fabrykach firma produkuje pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, a w podrzeszowskiej Rogoźnicy drobne AGD. BSH w Polsce oprócz produkcji posiada centra usług wspólnych. Pracują one na potrzeby BSH na całym świecie.

  dk

  REKLAMA

  KOMENTARZE

  WYDANIA LOKALNE
  pokaż wszystkie PARTNERZY
  Zamojska Slupska.eu Dziennik WIeczorny.pl ZIelonogorska.pl Thorner.pl Zeitung Jeleniogorska.pl Datbiger Zeitung Kubuska,eu Kolobrzeska.pl Gazeta Łużycka Gazeta Warszawska Gazeta Gnieźnieńska Legnicka.eu Gazeta Grudziądzka Gazeta Tarnowska Lodzka Gazeta Radomska Łomżyńska Echa płockie Gazeta Białostocka Poselka.pl Stargard.eu Markuriusz polski
  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka