• Aktualności
 • Kontakt
 • WYDAJ SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ
   

  Kampania informacyjna z siostrami ADiHD

  Autor: Wieczorna

  (Źródło: https://www.lodzkie.pl/strona-glowna/aktualnosci/kampania-informacyjna-z-siostrami-adihd)

  Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, jako pierwsza w Polsce zdecydowała się zrealizować kampanię promocyjną w Social Media za pośrednictwem tzw. vlogerów. Wybrane zostały „influencerki” z województwa łódzkiego, Siostry Ilona i Milena Krawczyńskie (ADiHD), które oprócz szerokiej działalności na wielu portalach społecznościowych są również  prezenterkami popularnej telewizji muzycznej. Na co dzień w swoich działaniach zajmują się głównie promowaniem zdrowego trybu życia. Są również właścicielkami i ambasadorkami popularnej   sieci Fit and Jump. Dodatkowo, jedna z sióstr (Milena) sama pozyskała w poprzedniej perspektywie środki finansowe na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Dzisiaj z siostrami Krawczyńskimi spotkał się marszałek WŁ Witold Stępień.
  - Chcemy otwierać fundusze europejskie dla młodych ludzi stąd pomysł, by to młodzi ludzie stali się ambasadorami funduszy, by zachęcali, promowali fundusze i przekazywali o nich informacje. W tym celu wykorzystywać będą najnowsze narzędzia techniki i social media. Będziemy zachęcać do odwiedzania naszych punktów informacji europejskiej, ale musi być ten impuls, iskra, coś, co zwróci uwagę i spowoduje, że młody człowiek zdecyduje, że chce coś zrobić – powiedział w trakcie spotkania marszałek Witold Stępień.  
  Kluczowym pomysłem na kampanię za pośrednictwem vlogerów jest ich doświadczenie w informowaniu o funduszach europejskich oraz grupa docelowa do której są oni w stanie dotrzeć ze swoim przekazem. Głównymi założeniami kampanii jest zwiększenie świadomości o funkcjonowaniu Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE) województwa łódzkiego i możliwości pozyskiwania środków z FE, ich promocja wśród osób fizycznych wchodzących na rynek pracy, a także wśród mikro i małych przedsiębiorstw, promocja usług Sieci PIFE (spotkania informacyjne, konsultacje bezpośrednie w min. trzech punktach informacyjnych, konsultacja bezpośrednia u klienta) oraz promocja narzędzi służących do wyszukiwania konkursów unijnych.
   
  GS
   
  Siostry ADiHD - https://www.facebook.com/siostryADiHD/
  @siostry_adihd - https://www.instagram.com/siostry_adihd/
  Blog – www.siosryadihd.pl
  REKLAMA

  KOMENTARZE

  WYDANIA LOKALNE
  pokaż wszystkie PARTNERZY
  Zamojska Slupska.eu Dziennik WIeczorny.pl ZIelonogorska.pl Thorner.pl Zeitung Jeleniogorska.pl Datbiger Zeitung Kubuska,eu Kolobrzeska.pl Gazeta Łużycka Gazeta Warszawska Gazeta Gnieźnieńska Legnicka.eu Gazeta Grudziądzka Gazeta Tarnowska Lodzka Gazeta Radomska Łomżyńska Echa płockie Gazeta Białostocka Poselka.pl Stargard.eu Markuriusz polski
  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka