• Aktualności
 • Kontakt
 • WYDAJ SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ
   

  Zaproszenie z Galerii BWA ZG | EUROSHORTS

  Autor: Wieczorna

   

   

  Galeria BWA serdecznie zaprasza  w dniach 8 i 9 czerwca (we wtorek i środę) o godzinie 18.00 na pokazy filmów Euroshorts.

  Image

  Europejski Festiwal Fabuły, Dokumentu i Reklamy istnieje od 1992 roku. Jako jedyny w Europie, łączy pokazy najciekawszych krótkich filmów oraz twórczej reklamy. Osiemnasta edycja Festiwalu rozpoczęła się w listopadzie 2009 roku na Zamku Ujazdowskim w Warszawie, po czym ruszyła w prawie roczny cykl festiwalowy po wielu miastach w Polsce.

  W tym roku zaprezentujemy kilkanaście filmów z całego świata - dokumentalnych, fabularnych, animowanych. Będą też amerykańskie reklamy i kino niezależne.

  www.euroshorts.pl

  --
  Galeria BWA jest finansowana przez Urząd Miasta Zielona Góra
  Patronat medialny: TVP Gorzów Wielkopolski
  Sponsor: P. W. Fast Sp. z o. o.
  Specjalne podziękowania dla: Apartamenty na Placu Słowiańskim, Drukarnia Fortis s.c.

   

   

   

  REKLAMA

  KOMENTARZE

  WYDANIA LOKALNE
  pokaż wszystkie PARTNERZY
  Zamojska Slupska.eu Dziennik WIeczorny.pl ZIelonogorska.pl Thorner.pl Zeitung Jeleniogorska.pl Datbiger Zeitung Kubuska,eu Kolobrzeska.pl Gazeta Łużycka Gazeta Warszawska Gazeta Gnieźnieńska Legnicka.eu Gazeta Grudziądzka Gazeta Tarnowska Lodzka Gazeta Radomska Łomżyńska Echa płockie Gazeta Białostocka Poselka.pl Stargard.eu Markuriusz polski
  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka