• Aktualności
 • Kontakt
 • WYDAJ SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ
   

  Przedsiębiorczość wokół Łasku

  Autor: Wieczorna

  (Źródło: https://www.lodzkie.pl/strona-glowna/aktualnosci/przedsi%C4%99biorczo%C5%9B%C4%87-wok%C3%B3%C5%82-%C5%82asku)

  W powiecie łaskim działa już prawie 20 mln zł unijnego wsparcia z obecnego rozdania. Ale może być więcej, dlatego właśnie tutaj marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień poprowadził kolejne popołudnia z biznesem.
   
  W trakcie spotkania opowiedział o możliwościach sięgania po pieniądze na rozwój firm, a wcześniej dwie z nich odwiedził. Na początek zapoznał się z sytuacją zakładów mięsnych i ich walką o przetrwanie na rynku przy wchodzeniu na niego potentatów ze świata wspartych wielką gotówką. Przykładem była firma Kawiks, która swój główny zakład ma w Patokach koło Widawy.
   
  O dużo lepszej sytuacji na rynku budowlanym opowiadał Krzysztof Białkowski, właściciel BK Business. Przedsiębiorstwo zajmuje się m.in. sprzedażą materiałów hydraulicznych, wentylacyjno –klimatyzacyjnych i sanitarnych oraz budową domów. Jej szefowie mają wiele pomysłów na rozwój działalności w oparciu o innowacyjne techniki budowy. O szczegółach rozmawiają z Politechniką Łódzką, bo w grę wchodzą rozwiązania, których nie ma na całym świecie.
  jg
  REKLAMA

  KOMENTARZE

  WYDANIA LOKALNE
  pokaż wszystkie PARTNERZY
  Zamojska Slupska.eu Dziennik WIeczorny.pl ZIelonogorska.pl Thorner.pl Zeitung Jeleniogorska.pl Datbiger Zeitung Kubuska,eu Kolobrzeska.pl Gazeta Łużycka Gazeta Warszawska Gazeta Gnieźnieńska Legnicka.eu Gazeta Grudziądzka Gazeta Tarnowska Lodzka Gazeta Radomska Łomżyńska Echa płockie Gazeta Białostocka Poselka.pl Stargard.eu Markuriusz polski
  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka