• Aktualności
 • Kontakt
 • WYDAJ SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ
   

  Zatoka B+R

  Autor: Wieczorna

  (Źródło: https://www.lodzkie.pl/strona-glowna/aktualnosci/zatoka-b-r)

  Tylko w tym roku ogłoszonych zostanie 12 naborów wniosków na dofinansowanie przedsiębiorczości o łącznej wsparcia ok. 480 mln zł. Będą to pieniądze na promocję zagraniczną, rozwój małych i średnich firm, ale też konkretnie na działalność badawczo-rozwojową czy innowacje. Żeby skutecznie sięgnąć po te pieniądze namawiali przedsiębiorców i reprezentantów nauki marszałek Witold Stępień i eksperci od środków unijnych.
   
  Konferencję zatytułowaną Zatoka B+R zorganizował w Zatoce Sportu Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Zaproszeni zostali na nią przedsiębiorcy otwarci na innowacyjne działania i przedstawiciele jednostek naukowych gotowi wejść w kooperację z prywatnym biznesem dla wspólnego prowadzenia i finansowania badań i wdrażania innowacyjnych rozwiązań do gospodarki.
  Oprócz szczegółów dotyczących oferty pieniędzy unijnych Urzędu Marszałkowskiego skierowanych na tzw. działalność B+R, przedsiębiorcy mieli możliwość zapoznania się z potencjałem naukowym województwa, a naukowcy do poznania historii sukcesów firm z Łódzkiego.
  jg
  REKLAMA

  KOMENTARZE

  WYDANIA LOKALNE
  pokaż wszystkie PARTNERZY
  Zamojska Slupska.eu Dziennik WIeczorny.pl ZIelonogorska.pl Thorner.pl Zeitung Jeleniogorska.pl Datbiger Zeitung Kubuska,eu Kolobrzeska.pl Gazeta Łużycka Gazeta Warszawska Gazeta Gnieźnieńska Legnicka.eu Gazeta Grudziądzka Gazeta Tarnowska Lodzka Gazeta Radomska Łomżyńska Echa płockie Gazeta Białostocka Poselka.pl Stargard.eu Markuriusz polski
  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka