• Aktualności
 • Kontakt
 • WYDAJ SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ
   

  #TakeItFree. Wydrukuj za darmo swoje zdjęcia ze smartfona

  Autor: Studio PRowokacja

  Wonder Photo Shop to miejsce spełnienia fotograficznych marzeń, dlatego z okazji wiosny przygotował dla wszystkich gości meganiespodziankę. Można zupełnie za darmo skomponować mini-album drukując swoje zdjęcia bezpośrednio ze smartfona! Jak to zrobić? Nic prostszego – wystarczy do końca marca odwiedzić warszawski Wonder Photo Shop i oddać się manii darmowego drukowania.

  Akcja trwa do 31 marca i każdy kto odwiedzi mieszczący się na Placu Konstytucji w Warszawie Wonder Photo Shop może bezpłatnie wydrukować aż 10 zdjęć w modnym instagramowym formacie square, czyli 15x15 lub 20x20 cm. Warto uwolnić swoje fotografie ze smartfona i cieszyć się nimi na żywo – wklejając je do albumu, ozdabiając nimi ścianę lub podarowując w prezencie bliskim. Wystarczą 4 proste kroki.

  Przyjdź, zainstaluj, wydrukuj i odbierz

  Team #Wonder czeka na wszystkich chętnych od poniedziałku do piątku w godz. 9-19 i w sobotę od godz. 11 do 16. Wystarczy przyjść do Wonder Photo Shop i ściągnąć darmową aplikację „order-it mobile”, która jest dostępna zarówno dla posiadaczy systemów Android jak i iOS.

  Korzystając z aplikacji można wydrukować 10 swoich ulubionych zdjęć w formacie square 15x15 lub 20x20 cm i cieszyć się prawdziwymi odbitkami. Teraz wspomnienia ważnych chwil możemy mieć przy sobie.

  #TakeItFree

  Darmowe wydruki to nie koniec niespodzianek, jakie Wonder Photo Shop przygotował dla odwiedzających. Dodatkowo, każdy kto skorzysta z akcji otrzyma kartę rabatową z 20% rabatem na dowolne wydruki ze smartfona. Karta będzie ważna do końca 2018 roku.

  #BeWonder

  Więcej informacji o akcji znajduje się na stronie http://square.wonderphotoshop.pl/ lub bezpośrednio w salonie Wonder Photo Shop przy pl. Konstytucji 5 w Warszawie. Nie czekajcie! Drukujcie! #BeWonder

  REKLAMA

  GALERIA
  KOMENTARZE

  WYDANIA LOKALNE
  pokaż wszystkie PARTNERZY
  Zamojska Slupska.eu Dziennik WIeczorny.pl ZIelonogorska.pl Thorner.pl Zeitung Jeleniogorska.pl Datbiger Zeitung Kubuska,eu Kolobrzeska.pl Gazeta Łużycka Gazeta Warszawska Gazeta Gnieźnieńska Legnicka.eu Gazeta Grudziądzka Gazeta Tarnowska Lodzka Gazeta Radomska Łomżyńska Echa płockie Gazeta Białostocka Poselka.pl Stargard.eu Markuriusz polski
  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka