• Aktualności
 • Kontakt
 • WYDAJ SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ
   

  No nareszcie. Android Oreo oficjalnie trafia na polskie Samsungi Galaxy S8

  Autor: Wieczorna

  (Źródło: https://www.spidersweb.pl/2018/02/aktualizacja-android-oreo-samsung-galaxy-s8.html/?full=1)

  Samsung Galaxy S8 i S8+

  Android 8.0 Oreo pojawi się dziś na telefonach polskich użytkowników Samsunga Galaxy S8 i S8+. Będą mogli oni na własnej skórze przekonać się, czy nowy system operacyjny sprosta pokładanym w nim oczekiwaniom.

  Dziś już wszyscy posiadacze kupionego w polskiej dystrybucji Samsunga Galaxy S8 i Samsunga Galaxy S8+ mogą zaktualizować system operacyjny w telefonie do Androida 8.0 Oreo.

  Polski oddział Samsunga oficjalnie potwierdził, że aktualizacja ruszyła.

  Aktualizacja Androida pojawiła się na razie jedynie na Samsungach Galaxy S8 pochodzących z polskiej dystrybucji. Posiadacze telefonów, które zostały kupione u operatorów, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Przedstawiciele sieci komórkowych nie zadeklarowali jeszcze, kiedy i u nich można się spodziewać pojawienia się Oreo.

  Samsungach postawił na Polskę, jako kraj w którym Oreo pojawi się wcześnie.

  U niektórych użytkowników z Polski Android 8.0 pojawił się już wcześniej. Testerzy z kraju nad Wisłą posiadający Samsunga Galaxy S8 byli jedynymi z pierwszych, którzy mogli ściągnąć słodką aktualizację już na początku listopada.

  Android Oreo na Samsungu Galaxy S8 - co nowego?

  Oreo nie wprowadza oszałamiającej liczby zmian, ale dostatecznie dużo, by z niecierpliwością czekać na jego pojawienia się na telefonie. Wiemy już, że nie spełni wszystkich pokładanych w sobie nadziei, ale przynajmniej część funkcji powinna ucieszyć posiadaczy smartfonów z nową wersją systemu operacyjnego.

  Duży entuzjazm tych, którzy już korzystają z nowego oprogramowania budzi funkcja Picture in Picture. Umożliwia ona zmniejszenie wideo lub grafiki i oglądanie ich równolegle z innymi treściami. To coś, czego brakowało użytkownikom Androida od dawna. Rosnąca przestrzeń telefonów nie mogła zostać optymalnie wykorzystana, dopóki nie pojawiło się rozwiązanie oferujące większą swobodę w rozmieszczaniu treści.

  Autorzy oprogramowania obiecują też lepszą optymalizację Oreo. Na rzadsze ładowanie akumulatora w telefonie ma się przełożyć ograniczenie procesów działających w tle aplikacji.

  Więcej o tym, co nowego czeka teraz użytkowników Samsunga Galaxy S8 i S8+, dowiecie się oglądając film podsumowujący zmiany i nowe funkcje:

  https://www.facebook.com/SpidersWebPL/videos/10155387194200923/  No nareszcie. Android Oreo oficjalnie trafia na polskie Samsungi Galaxy S8
  REKLAMA

  KOMENTARZE

  WYDANIA LOKALNE
  pokaż wszystkie PARTNERZY
  Zamojska Slupska.eu Dziennik WIeczorny.pl ZIelonogorska.pl Thorner.pl Zeitung Jeleniogorska.pl Datbiger Zeitung Kubuska,eu Kolobrzeska.pl Gazeta Łużycka Gazeta Warszawska Gazeta Gnieźnieńska Legnicka.eu Gazeta Grudziądzka Gazeta Tarnowska Lodzka Gazeta Radomska Łomżyńska Echa płockie Gazeta Białostocka Poselka.pl Stargard.eu Markuriusz polski
  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka