• Aktualności
 • Kontakt
 • WYDAJ SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ
   

  Menedżer Roku 2017 Regionu Łódzkiego

  Autor: Wieczorna

  (Źródło: https://www.lodzkie.pl/strona-glowna/aktualnosci/mened%C5%BCer-roku-2017-regionu-%C5%82%C3%B3dzkiego)

  Wczoraj w siedzibie Filharmonii Łódzkiej odbyła się wielka gala laureatów konkursu „Menedżer Roku Regionu Łódzkiego”. To jubileuszowa, X edycja tego prestiżowego wyróżnienia gospodarczego w naszym województwie.
  Menedżerami Roku 2017 Regionu Łódzkiego zostali: w kategorii duża firma - Wiktor Napióra, założyciel i prezes zarządu Hurtap SA z siedzibą w Łęczycy, w kategorii średnia firma - Zbigniew Bednarek, współzałożyciel, współwłaściciel i prezes zarządu Bilplast SA w Łodzi, w kategorii mikro i mała firma - Agnieszka Majcherska, prezes zarządu EURELO z Łodzi. Menedżerem X-lecia został Marek Maruszak, prezes zarządu firmy Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska. Organizatorami konkursu są redakcja „Dziennika Łódzkiego” i Loża Łódzka Business Centre Club, a jego patronem marszałek WŁ Witold Stępień.
  - Od dziesięciu lat staramy się w ten sposób zauważać menadżerów. Przedsiębiorstwa i menedżerowie to tak naprawdę „sól tej ziemi”. Trudno też nie zauważyć, że rozwój regionu jest ściśle związany z rozwojem przedsiębiorczości, a motorami tego rozwoju są właśnie menedżerowie. Trzeba ich wspierać, doceniać ich pracę i talenty, trzeba dbać o to, by pojawiało się ich jak najwięcej w naszym regionie i trzeba ich nagradzać za uzyskiwane wyniki – powiedział nam podczas gali marszałek Witold Stępień.
  Przypomnijmy, że zgłaszani do konkursu i honorowani są menedżerowie, którzy oprócz skuteczności biznesowej,  jednocześnie kierują się zasadami etyki i charakteryzują się dużą wrażliwością społeczną. W konkursie nominowanych jest kilkunastu menadżerów, spośród których Kolegium Elektorskie dokonuje wyboru trzech osób do tytułu, po jednej w każdej z trzech kategorii: mikro i mała firma, średnia firma i duże przedsiębiorstwo. W tym roku, dodatkowo przyznano specjalny tytuł Menadżera Dziesięciolecia.
  GS
  REKLAMA

  KOMENTARZE

  WYDANIA LOKALNE
  pokaż wszystkie PARTNERZY
  Zamojska Slupska.eu Dziennik WIeczorny.pl ZIelonogorska.pl Thorner.pl Zeitung Jeleniogorska.pl Datbiger Zeitung Kubuska,eu Kolobrzeska.pl Gazeta Łużycka Gazeta Warszawska Gazeta Gnieźnieńska Legnicka.eu Gazeta Grudziądzka Gazeta Tarnowska Lodzka Gazeta Radomska Łomżyńska Echa płockie Gazeta Białostocka Poselka.pl Stargard.eu Markuriusz polski
  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka