• Aktualności
 • Kontakt
 • WYDAJ SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ
   

  PRZEGLĄD PORTFOLIO Z TOMKIEM SIKORĄ W WONDER PHOTO SHOP!

  Autor: Studio PRowokacja

  W sobotę 16. grudnia w godz. 11:00-15:00 Fujifilm oraz Sklep Bez Nazwy z myślą o wszystkich entuzjastach fotografii organizują przegląd portfolio pod okiem znanego fotografa Tomka Sikory. Wydarzenie obędzie się w nowatorskiej przestrzeni pierwszego w Polsce Wonder Photo Shop przy pl. Konstytucji 5 w Warszawie. Koncepcja nowoczesnego laboratorium fotograficznego ściąga na pokład uznane nazwiska w dziedzinie fotografii.

   

  Przegląd teczki to ważne wydarzenie w karierze każdego fotografa, zarówno doświadczonego jak i  początkującego. Wszyscy bowiem – bez względu na wiek i umiejętności –  chcą stale podnosić kwalifikacje i szkolić się pod okiem fachowców w swojej dziedzinie. Właśnie temu sprzyjać będzie kolejny event fotograficzny, tym razem z udziałem Tomka Sikory, który organizuje zespół Wonder Photo Shop. Już w najbliższą sobotę mistrz obiektywu przyjrzy się pracom uczestników spotkania. Ponadto wzbogaci ich wiedzę opowiadając o swoich wybranych projektach fotograficznych.

   

  Cykl foto-wydarzeń w Wonder Photo Shop

  Wonder Photo Shop to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. W funkcjonującym od niespełna trzech tygodni concept store odbyła się już Wystawa Podróżnicza Jacka Boneckiego, sesja portretowa z Szymonem Szcześniakiem oraz warsztaty scrapbookingowe. Spotkanie z Tomkiem Sikorą to kolejne wydarzenie w stylu #Wonder, którego ideą jest doświadczanie fotografii w różnych formach. Wonder Photo Shop to nie tylko kreatywny concept store, ale też przestrzeń dedykowana eventom kulturalnym.

   

  Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/542426306137368/

   

   

  Wonder Photo Shop Sklep Bez Nazwy

  Plac Konstytucji 5

  00-657 Warszawa

  https://web.facebook.com/wonderphotoshopsbn

  *             *             *

  Kontakt dla mediów:

  studio PRowokacja Agencja Public Relations / tel.: +48 42 209 17 45

  Marta Wojewoda / marta.w@studioprowokacja.pl / +48 536 744 752

  Agnieszka Burzyńska / agnieszka.b@studioprowokacja.pl / +48 691 910 037

  REKLAMA

  KOMENTARZE

  WYDANIA LOKALNE
  pokaż wszystkie PARTNERZY
  Zamojska Slupska.eu Dziennik WIeczorny.pl ZIelonogorska.pl Thorner.pl Zeitung Jeleniogorska.pl Datbiger Zeitung Kubuska,eu Kolobrzeska.pl Gazeta Łużycka Gazeta Warszawska Gazeta Gnieźnieńska Legnicka.eu Gazeta Grudziądzka Gazeta Tarnowska Lodzka Gazeta Radomska Łomżyńska Echa płockie Gazeta Białostocka Poselka.pl Stargard.eu Markuriusz polski
  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka