• Aktualności
  • Kontakt
  • WYDAJ SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ
     

    Spotkanie władz UZ z medalistami

    Autor: Wieczorna
    Miejsce wydarzenia: Uniwersytet Zielonogórski. Rektorat., Licealna 9, 65-417 Zielona Góra, Polska (51.936343, 15.5071594)
    Termin wydarzenia: 15.11.2017 11:00 - 12:00

    15 listopada o godz. 12.00 w Sali 205 w Rektoracie Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Licealnej 9, odbędzie się spotkanie władz Uniwersytetu Zielonogórskiego z medalistami Akademickich Mistrzostw Polski i innych mistrzowskich, ogólnopolskich i międzynarodowych imprez sportowych, którzy w roku akademickim 2016/17 reprezentowali na nich Uniwersytet Zielonogórski:

    Futsal:

    Brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski:
    Piotr Andrzejczak, Maciej Dudek, Piotr Kocioruba, Piotr Piwowarski, Karol Pudzianowski, Wojciech Zawistowski, Łukasz Łuszczewski


    IV miejsce Akademickich Mistrzostw Europy:
    Adam Klementowski, Kacper Konopacki, Patryk Walicht,

    Brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski, IV miejsce Akademickich Mistrzostw Europy:
    Mateusz Biereśniewicz, Sebastian Górski, Michał Greszczyk, Sebastian Hausler, Michał Hoc, Kacper Kopenhagen, Kamil Kruszyński, Wojciech Kubik, Kacper Ryś, Maciej Górecki

    Piłka ręczna:

    Awans do I ligi:
    Artur Radny, Marcin Nowicki, Cyprian Kociszewski, Kacper Kolendowicz, Kewin Polito, Marek Wieczorek, Alan Raczkowiak, Michał Wysocki, Tyberiusz Chałupka, Kacper Machalica, Marcel Marciniak

    Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
    Tomasz Gintowt, Kacper Pawłowski, Piotr Gadaj, Daniel Mieszkian, Rafał Biegaj, Mateusz Rydz, Michał Kapela, Przemysław Mrozowicz, Tomasz Pietruszko

    Awans do I ligi, Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
    Adam Szarłowicz, Jędrzej Zieniewicz, Marcin Jaśkowski, Łukasz Książkiewicz, Kamil Gessner, Marek Kwiatkowski, Grzegorz Mielczarek, Adrian Skibiński, Mariusz Rogoziński, Hubert Kuliński

    Tenis stołowy:
    Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
    Oskar Sroczyński, Jakub Leśniewski, Tomasz Sidelnik, Kamil Schauer, Dawid Kozłowski

    Kolarstwo:
    2 złote medale w Akademickich Mistrzostwach Polski:
    Piotr Konwa

    Lekkoatletyka:
    Złoty i srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
    Karolina Sygutowska – pchnięcie kulą –złoto, rzut dyskiem - srebro

    Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
    Kinga Juszczak – skok wzwyż
    Krzysztof Bartczak – pchnięcie kulą
    Sebastian Jach – rzut oszczepem

    Brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
    Kamila Drozdalska – rzut oszczepem
    Mateusz Kwaśniewski – rzut oszczepem

    Sport osób z niepełnosprawnościami:
    Złoty medal w Integracyjnych Mistrzostwach Polski:
    Marcin Skrzynecki – tenis stołowy
    Filip Buda – pływanie

    Srebrny medal w Integracyjnych Mistrzostwach Polski:
    Marlena Pogorzelczyk – pływanie
    Aleksandra Włodarczyk – boccia
    Kamila Zawadzka – boccia
    Marlena Przezdzięk – boccia

    Ju-jitsu:
    Złote medale w Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski:
    Karolina Tomiak, Radosław Tomiak, Szymon Habura, Maciej Sikora
    Złoty medal Mistrzostw Europy;
    Alex Koch


    Ewa Sapeńko
    Rzecznik prasowy
    Uniwersytetu Zielonogórskiego
    ul. Licealna 9
    65-417 Zielona Góra
    www.uz.zgora.pl
    Tel.: 68 328 25 93; 603 454 528
    e-mail: E.Sapenko@adm.uz.zgora.pl

    REKLAMA

    LOKALIZACJA
    Współrzędne: 51.936343, 15.5071594
    KOMENTARZE

    WYDANIA LOKALNE
    pokaż wszystkie PARTNERZY
    Zamojska Slupska.eu Dziennik WIeczorny.pl ZIelonogorska.pl Thorner.pl Zeitung Jeleniogorska.pl Datbiger Zeitung Kubuska,eu Kolobrzeska.pl Gazeta Łużycka Gazeta Warszawska Gazeta Gnieźnieńska Legnicka.eu Gazeta Grudziądzka Gazeta Tarnowska Lodzka Gazeta Radomska Łomżyńska Echa płockie Gazeta Białostocka Poselka.pl Stargard.eu Markuriusz polski
    Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka