• Aktualności
 • Kontakt
 • WYDAJ SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ
   

  Dormant Dissident, Męczenie Owiec i Jared w JazzKino

  Autor: Wieczorna
  Miejsce wydarzenia: Jazzkino, Jana Sobieskiego 14, 65-001 Zielona Góra, Polska (51.9378021, 15.5040469)
  Termin wydarzenia: 13.10.2017 17:30 - 18:30

  W piątek 13 października 2017 zespół DORMANT DISSIDENT wystąpi przed zielonogórską publicznością w klubie JAZZKINO! Niniejszy koncert będzie częścią trasy KNIGHTMARES TOUR 2017, podczas której zespół promować będzie debiutancki album. Podczas wieczoru do DORMANT DISSIDENT dołączą zespoły JARED i MĘCZENIE OWIEC. Zapraszamy – naładujemy Was pozytywną heavymetalową energią!

  Miejsce:
  Klub JAZZKINO
  Zielona Góra, ul. Jana Sobieskiego 14
  https://www.facebook.com/jazzkino

  *******************************

  BILETY – 10 zł
  do nabycia wyłącznie przed koncertem
  start godz.19.30

  *******************************
  wydarzenie na facebooku:
  https://www.facebook.com/events/456063768104291


  Dormant Dissident:
  W zamierzchłych czasach, a konkretnie w roku 2011 na niebie i ziemi działy się rzeczy o których się nie śniło filozofom. Gwiazdozbiór Wielkiej Niedźwiedzicy na 24 godziny przybrał postać dwóch liter, a były to litery DD. Trzech młodych śmiałków jeszcze nie wiedziało że zostało wybrańcami Heavy Metalu. Byli to Rafał Romański, Igor Cybail i Jakub Czubaty. Walczyli z muzyką pop dzielnie lecz ich siły okazały się niewystarczające, dlatego w roku 2012 dołączyli do nich Artur Kuliński i Michał Bedner. Tak uformował się Dormant Dissident. W tym składzie nagrali swoje demo i koncertowali po całym świecie siejąc zniszczenie w branży muzycznej. Wszystko zmierzało do ich całkowitej dominacji, lecz los zadrwił z nich okrutnie. Szeregi zespołu opuścił Artur, później również Michał. Jednak jak powszechnie wiadomo nadzieja umiera ostatnia i Artur wraca na swe dawne stanowisko oraz pomaga w zwerbowaniu wschodzącej gwiazdy gitary – Kamila Pleśnierowicza. Nadszedł czas żeby wrócili w pełni chwały i swoją muzyką podbijali galaktykę…

  DD w internecie:
  Facebook: facebook.com/DormantDissident
  YouTube: youtube.com/user/DormantDissident

  KNIGHTMARES:
  13 grudnia 2016 wydaliśmy swój pierwszy długogrający album pt. „Knightmares”. Na płycie znajduje się 9 utworów. Są to kompozycje dobrze znane bywalcom koncertów, jak i nowości stworzone specjalnie na album. Nie obyło się również bez bonusu, który pokazuje trochę inne oblicze klasycznego heavy metalu, granego przez zespół.
  Album wydany własnym sumptem, został nagrany w studiu „Decybelia”. Niesamowita szata graficzna została przygotowana przez uzdolonionego artystę – Adriana Michalaka.
  Do dnia dzisiejszego wydane zostały 3 single promujące album. Pierwszy z nich – „Hangman’s Dance”, do którego zespół przygotował popularne dzisiaj lyric video – został przyjęty bardzo ciepło przez słuchaczy. Został on również wykorzystany m.in. w jednym z filmów na kanale pupularnego YouTubera – Niekrytego Krytyka. Pozostałe dwa utwory – poruszająca ballada „Wretched Efforts” oraz klimatyczny „The King Will Come” są w dalszym ciągu promowane przez zespół i również zbierają pozytywne opinie wśród słuchaczy.
  ALBUM ZAKUPIĆ BĘDZIECIE MOGLI PODCZAS NASZEGO KONCERTU, W SPECJALNEJ KONCERTOWEJ CENIE 15 ZŁ!

  Link do wszystkich singli na YouTube:
  https://www.youtube.com/watch?v=D5PdAHu-Km8&list=PLyPwFR-1Z31NvgWJTmhKKtcnFhxy7RErV  Trasie koncertowej KNIGHTMARES TOUR 2017 patronują:
  – Black Widow Radio: http://blackwidowradio.prv.pl/
  – DarkPlanet.pl: https://www.darkplanet.pl/
  – DeathMagnetic.pl: http://deathmagnetic.pl/
  – KIWI Portal: https://www.kiwiportal.pl/
  – Klub Elektrownia: https://www.elektrowniaklub.com/
  – Metal Mundus: http://www.metalmundus.pl/
  – METALSIDE.PL: http://www.metalside.pl/
  – Mroczna Strefa: http://www.mrocznastrefa.com/
  – Perły Metalu: https://www.facebook.com/PerlyMetalu/
  – Rock Area: http://www.rockarea.eu/
  – Wywrota.pl: http://www.wywrota.pl/

  REKLAMA

  LOKALIZACJA
  Współrzędne: 51.9378021, 15.5040469
  KOMENTARZE

  WYDANIA LOKALNE
  pokaż wszystkie PARTNERZY
  Zamojska Slupska.eu Dziennik WIeczorny.pl ZIelonogorska.pl Thorner.pl Zeitung Jeleniogorska.pl Datbiger Zeitung Kubuska,eu Kolobrzeska.pl Gazeta Łużycka Gazeta Warszawska Gazeta Gnieźnieńska Legnicka.eu Gazeta Grudziądzka Gazeta Tarnowska Lodzka Gazeta Radomska Łomżyńska Echa płockie Gazeta Białostocka Poselka.pl Stargard.eu Markuriusz polski
  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka